درباره ما

درباره مجتمع مسکونی ونک پارک

مجتمع مسکونی ونک پارک یکی از بزرگ‌ترین مجتمع‌های مسکونی تهران (پایتخت ایران) است؛ که از دو برج 24 طبقه (شمال مجتمع) و سه برج 17 طبقه (جنوب مجتمع) (مجموعا 99 طبقه) تشکیل شده است. این مجتمع مسکونی در منطقه ۶ شهرداری تهران، شمال محله یوسف‌آباد و خیابان شهید علیخانی، جنوب بزرگراه همت و محله شیراز، شرق شهرک والفجر، و غرب بزرگراه کردستان بنا شده است. مجتمع مسکونی ونک پارک پیش از انقلاب 1357 توسط معمار نام‌دار ایرانی، عبدالعزیز فرمانفرماییان، طراحی شده بود و در سال‌های 1367 و 1373 و 1380 فازهای آن به بهره‌برداری رسید.


امکانات رفاهی مجتمع شامل زمین های فوتبال و بسکتبال ، استخر روباز ، زمین بازی کودکان ، مراکز خرید و بانکها ، انواع رستوران و فست فود ، دارای بیش از شش هزار متر مربع فضای سبز و آبنما و دارای سالنهای ورزشی یوگا و ایروبیک مخصوص بانوان میباشد.


تاسیسات مجتمع شامل سیستم گرمایش و سرمایش مرکزی نوسازی شده ، شوتینگ زباله ، سیستم کنترل تردد شامل دوربینهای مدار بسته در تمامی مشاعات مجتمع و اتاق مانیتورینگ شبانه روزی آن و نیز قفلهای کارتی بکار گرفته برروی دربهای ورودی و آسانسورها ، ژنراتور برق اضطراری جهت تأمین برق آسانسورها و روشنایی راهروهای برجها، سیستم اعلان و اطفاء حریق و شبکه زیر ساخت فیبر نوری در تمامی مجتمع می باشد.

  • مجتمع مسکونی ونک پارک یکی از بزرگ‌ترین مجتمع‌های مسکونی تهران است که از دو برج 24 طبقه و سه برج 17 طبقه تشکیل شده است.

  • مساحت تقریبی زمین مجتمع : 33700 متر مربع می باشد.